תפריט צור קשר טלפון

רשתות נגד יונים

צרו קשר

רשת נגד יונים מהווה את אחת השיטות הנפוצות והפופולאריות ביותר להרחקת יונים – מדובר בשיטת הרחקה אשר אינה פוגעת ביונים או בסביבה והיא מתאימה כפתרון למטרד בכל סוגי המבנים – בתים פרטיים, בניינים משותפים, מבנים ציבוריים ועוד.. 
מהסיבות הללו בעלי מקצוע רבים המתמחים בנושא של הרחקת יונים עושים שימוש בשיטה זו ומשיגים על ידי כך תוצאות אפקטיביות במיוחד.
 
בכדי שאותה רשת נגד יונים אכן תהיה אפקטיבית והיונים יורחקו מהאזור לצמיתות – קיימת חשיבות גבוהה לבצע התקנה של רשת אשר עשויה מחומרי גלם איכותיים במיוחד – רשת שכזאת תהיה עמידה בפני כל תנאי מזג אוויר כמו רוחות חזקות, גשמים השמש היוקדת ותשרת את המשתמשים למשך תקופה ארוכה ונטולת יונים. 

על רשתות יונים ותפקידן 

רשתות נגד יונים כשמן הן רשתות אותן פורסים על גגות ובמרזבים על מנת להקשות על היונים לנחות על המבנה. קיימים כאמור סוגים שונים של רשתות הנבדלים אלו מאלו בגדלים, בחומרים מהם הן עשויות ובפרמטרים נוספים. 
ברגע שהיונים מבחינות ברשת הן מבינות שאין להן אפשרות להתקרב לאותו המבנה ובשלב מסוים הן כבר לא חוזרות שוב לאותו מקום – מה שמאפשר לדיירי המבנה לחזור וליהנות מהשקט והשלווה אשר היוו את נחלת חיקם בטרם בוא היונים אל אותו המקום.  

למה בעצם להיעזר באיש מקצוע?

אז נכון שקיימת האפשרות לקנות רשת נגד יונים ולנסות להתקין אותה לבד. אך מדובר בהליך התקנה אשר דורש מקצועיות רבה ולקיחה בחשבון של פרמטרים שונים כמו מצב היונים באזור והמקומות במבנה בהם הן נמצאות. כידוע, התקנה במקומות גבוהים טומנת בחובה גם סיכון כזה או אחר שסביר להניח לא הייתם רוצים לקחת על עצמכם – מהסיבות הללו, חשוב לאתר איש מקצוע מנוסה המתמחה בהתקנת הרשת, שבנוסף להליך ההתקנה גם ידע לבחור את הרשת האיכותית והמתאימה ביותר.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות והתועלות של רשתות להרחקת יונים קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור באיש מקצוע מנוסה בתחום, שירותי ואמין אשר מתמחה בהתקנת רשתות בכל סוגי המבנים – מה שיבטיח לכם את הרחקת היונים לצמיתות.

התקנת רשת נגד יונים

התקנת רשת מקצועית צפופה נגד כל בעלי הכנף בבניין ברעננה. הרשת מוגנת UV נגד קרני השמש והחום. 5 שנות אחריות.

צרו קשר

למעלה
ווצאפ