תפריט צור קשר טלפון

מסתורי כביסה

צרו קשר

עדיף יונה על העץ מיונה במרפסת השירות

כעיקרון יונים נחשבות לציפורים לא מזיקות. אבל, מי שמגלה ביצי יונים או לשלשת יונים במקומות שונים בבית, מגבש לגביהן דעה אחרת. כי יונים מביאות איתן צרות ונזקים. הן מפיצות מחלות באמצעות צואה, מדביקות בכינים, משאירות אחריהן לכלוך ועושות הרבה רעש. תשכחו מהפתגם שאומר שצואת יונים מביאה מזל. היא בעיקר מביאה לכלוך, מחלות ונזקים לצבע של המכונית. לכן, עדיף למצוא פתרון למקומות המחבוא של יונים בבית, ובעיקר למצוא דרך של הרחקת יונים ממסתורי כביסה בבית.


לא נעים להתעסק עם הבלגאן שיונים משאירות אחריהן

כאשר יונים מגיעות לביקור אצלכם בבית, שאינו על פי המזנה שלכם, הן משאירות אחריהן סימנים ומזכרות שקשה להיפטר מהם. כשהן מגבירות את קצב הביקורים, עליכם למצוא פתרון מהיר של הרחקת יונים ממסתורי כביסה, כי זה המקום האהוב עליהן, וגם מקום שקשה להגיע אליו אחרי שהן מתמקמות בו. מומלץ להזמין חברה המתמחה בהרחקת יונים שתטפל בנושא. חברת "המומחה להרחקת יונים" מתמחה בסילוק והרחקת בעלי כנף, כולל יונים. עדיף להקדים תרופה ליונה, לפני שיתרבו הנזקים שיונים משאירות אחריהן.

למה יונים אוהבות להתמקם במסתורי כביסה

צורות הבנייה החדשות והמודרניות מספקות ליונים מגוון עשיר של מקומות מסתור שבהם הן יכולות להתיישב בביטחון וללא הפרעות. יונים אוהבות מקומות מוגנים וסגורים, שבהם הן מוצאות מפני חיות אחרות המסכנות אותן, מבני אדם, מפגעי מזג אוויר ומרוחות. לכן, הן אוהבות להסתתר במסתורי הכביסה. עבורן זהו מקום מושלם מכיוון שמסתורי הכביסה מעוצבים בצורה כזאת שלא ניתן לראות את הכביסה התלויה מבחוץ והן מוסתרות לגמרי. עבורנו, שרוצים את המקום נקי ומשוחרר, ההתיישבות של היונים רק מזיקה ומפריעה. 

היכן יונים נוהגות להסתתר

יונים נוהגות להסתתר במקומות שמאפשרים להן להתיישב בנוחות ולהגיע אליהם בקלות. הן יכולות להתיישב בבתים פרטיים, בדירות פרטיות, ובבניינים רבי קומות, בנייני משרדים ובבנייני למגורים. הן מעדיפות להתיישב על אדני חלונות, על הגגות, במסתורי כביסה, על גגות רעפים, על כרכובים ועוד.

חברת "המומחה להרחקת יונים" מעניקה פתרונות איכותיים ויעילים להתמודדות עם אי הנוחות והנזקים שיונים מייצרות ומשאירות אחריהן.

למעלה
ווצאפ