תפריט צור קשר טלפון

לוכד יונים

רוצים לוכד יונים מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.

כיצד מתבצעת עבודה של הרחקת יונים מבתים פרטיים מקצועית ?

כאשר היונים נכנסות אל תוך המבנה זוהי בעיה גדולה. אנו יכולים לראות מקרים שכאלו בבנייני מגורים; בתים פרטיים; מחסנים; מבנים תעשייתיים ועוד. כאשר היונים מאמצות את המבנה הן מקיימות מושבות ומתחילות לקנן. תוצר הלוואי של זה הוא לכלוך רב, צחנה, טפילים העוברים לבני האדם ורשימה ארוכה מאוד של מחלות מסוכנות ואפילו קטלניות ותופעות אלרגיה. אז מה הפתרון לבעיית היונים?

יניב, המומחה בהרחקת יונים, ילכוד עבורכם את היונים וייקח אותן בחזרה אל מקומן – בטבע. לוכד יונים עושה שימוש במלכודות אשר אינן פוגעות ביונים וכך מעניק לכם פתרון הומני אשר אינו פוגע ביונים. לכידת יונים היא עסק מסוכן; אמנם היונה בפני עצמה היא אינה בעל חיים מסוכן ובגלל זה יש לנו חיבה אליה, אך ישנה סכנה של חשיפה למחלות. מסיבה זו את לכידת היונים משאירים לאנשי המקצוע המיומנים בלכידתן והרחקתן.

לוכד יונים משתמש במלכודות מיוחדות הכוללות פיתיונות (אוכל) עבור היונים. היונים נכנסות אל תוך מלכודות הכלוב ואינן יכולות לצאת. לאחר לכידת היונים ניקח אותן למקום מרוחק ושם נשחרר אותן. את המלכודות ניתן להציב בכל מקום בו מתקהלות היונים, על אדן החלון, הגג או כל מקום אחר.

צרו קשר

פתרון מלא לבעיית היונים

אך חשוב לדעת שלכידת יונים היא רק חלק מהפתרון ושיש לשלבו עם פתרונות אשר ימנעו את חזרת היונים. אם לוכד יונים מרחיק את היונים ללא התקנה של אמצעים המונעים את חזרתן של היונים, במהרה יונים אחרות יגלו את המקום הפנוי ויקימו מושבה חדשה.

על מנת להתמודד נכון עם בעיית היונים, יש להתקין רשתות אשר ימנעו את חזרת היונים. אצלנו תוכלו לקבל את כל השירות – מלכידת היונים ועד לאיטום באמצעות רשתות נגד יונים ואמצעים אחרים להרחקתן ומניעת חזרתן. אנו עושים שימוש ברשתות אסתטיות אשר מונעות מהיונים כניסה, אך מאפשרות לאוויר להיכנס ואינן מכערות את המבנה.

אם גם אתם סובלים מהיונים, חשוב שתדעו שאפשר לשים לזה סוף. התקשרו עכשיו ליניב, המומחה בהרחקת יונים ונפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד.

למעלה
ווצאפ