תפריט צור קשר טלפון

הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים באופן מקצועי בשיטת אולטרא סאונד

אנו מבצעים הרחקת עטלפים עלי ידי מכשירים אולטראסוניים בתדר שרק הם שומעים הרחקת עטלפים בשיטה זו היא בעצם ידידותית ואינה פוגעת בעטלפים כלל, רק מגרשת ומרחיקה אותם.

למה להרחיק עטלפים?

בראש ובראשונה ידוע שעטלפים הן יונקים המעבירים מחלות (מישהו אמר קורונה?!) עטלפים נוגסים בפירות שגדלים על העצים ומזהמים אותם מאוד, בנוסף עטלפים מלכלכים מאוד את הסביבה בצואה צהובה ניתן לראות אותה מסביב לבתים ועל עלים של עצים. כמו כן עטלפים מאוד מפחידים ילדים שכן הם מסתובבים בלילה מסביב לעץ ועפים דיי נמוך ולא פעם שמענו גם על נשיכת ילדים על ידי עטפלים.

נוכחות עטלפים בסביבת המגורים שלכם היא לא באה בחשבון עקב הסיכון בהעברת מחלות שהעטלפים נושאים איתם וכמו כן הצואה ותחושת האימה שהם מתעופפים ממש מעל הראש שלכם בשעות הערב בזמן שאתם רוצים להנות משאיפת אוויר צח ובריזה של הלילה אם זה בריצה קלה או בישיבה בגינה ובמרפסת.

אנו ב"אין יונים" מומחים בהרחקת עטלפים בשיטות מתקדמות וידידותיות אנו מציעים פתרון מקיף, נקי ושקט להרחקת עטלפים על ידי התקנת מכשיר אולטראסוני קומפקטי המייצר תדר בעוצמת שמיעה שמשפיעה רק על העטלפים, ללא פגיעה ונזק בהם וללא שום הרגשת אי נוחות לאדם או לבעלי חיים אחרים כגון כלבים וחתולים.

פשוט ונוח ללא שום מאמץ מצידכם והעטלפים פשוט ינדדו למקום אחר וסרט האימה שחייתם בו עד כה פשוט ייעלם.

אז למה אתם מחכים, זה הזמן להרחיק את העטלפים !!!

צרו קשר

למעלה
ווצאפ