תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים מבתים פרטיים

כיצד מתבצעת עבודה של הרחקת יונים מבתים פרטיים מקצועית ?

אתם באמת אוהבים יונים אבל לא בבית שלכם

כשאתם רואים יונים עפות בשמיים, אתם מחייכים ומתפלאים מהיופי שלהן. אתם פחות מחייכים או מתפלאים מהיופי שלהן, כשהן מחליטות להתיישב אצלכם בבית. יש כמה סיבות למה עדיף שיונים לא יבקרו בביתכם או יהפכו לדיירות קבועות. הן מרעישות, הן מלכלכות את הסביבה, הן מדביקות בכינים, מפיצות ריח רע ומחלות. אם הן עוד לא הגיעו אליכם, ישנם אמצעים יעילים להרחיק אותן ולמנוע את ההתיישבות שלהן.

שיטות שונות לטיפול בבעיית היונים

כשמדובר בעבודה של הרחקת יונים מבתים פרטיים ישנן מספר שיטות מוצלחות ויעילות. הפתרון עבור בעיית ההתיישבות של יונים בבית, משתנה לפי המיקום של המפגע. חברת "המומחה להרחקת יונים", מפעילה שיטות הרחקת שונות לפי המיקום. האמצעים המופעלים בבניינים גבוהים שונים מאלה המותקנים בבתים פרטיים, בגלל הגישה והמורכבות של התקנת הציוד. בבתים פרטיים האזורים שצריכים טיפול, הם גגות הרעפים, המרפסות, המרזבים במידה והם קיימים, פתחי האוורור או על המזגנים.

היכן יונים אוהבות להסתתר

יונים מזהות מקומות מסתור שנוחים להן אך קשים לגישה עבור מי שמנסה לסלק אותן. הן משתלטות על המקום במהירות, ואם לא מזדרזים להרחיק אותן בזמן, נוצר קושי בסילוק שלהן, כי אחרי פרק זמן קצר מאד, הן מטילות את הביצים ומשתלטות על המקום. עבודה של הרחקת יונים מבתים פרטיים עשויה להיות קלה יותר, אם מבצעים אותה מראש, ולא אחרי שהקן הותקן והיונה נמצאת במקום באופן קבוע. שלא לדבר על הנזקים שהיא מייצרת בזמן שהיא מקננת במקום.

שיכון עובדים עבור יונים

אל תרגישו לא נעים שאינכם רוצים "לארח" בביתכם את היונה ואת בני משפחתה. אחרי שהן מזהות מקום מוצלח, יונים הופכות אותו במהרה לביתן שלהן ושל בני משפחתן. אחרי יומיים שהקן שלהן הותקן, תוכלו לראות את הביצה הראשונה ואחרי עוד כמה ימים, תגלו שאל הביצה הצטרפה ביצה נוספת, ועוד יונים מגיעות כדי להצטרף ליונה הראשונה. בן רגע, ביתכם הופך למושבה של יונים, ורק חברה מקצועית כמו חברת "המומחה להרחקת יונים" תוכל לשחרר אתכם מדיירות שהחליטו להפוך את ביתכם, לביתן הקבוע.

למעלה
ווצאפ