תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים מבניינים

כיצד מתבצעת הרחקת יונים מבניינים רבי קומות

איפה יש גן עדן ליונים

גן עדן ליונים הינו מקום שבו יונה יכולה למצוא מקום מסתור ולהתיישב בו מבלי הפרעה. הכוונה היא, שאף אחד לא יפריע ליונה, ולא להפך. בניינים רבי קומות, שמאד נפוצים בערים הגדולות, מהווים גן עדן עבור יונים שלא צריכות להנמיך את מעופן יותר מדי, ויכולות בקלות להניח את הביצים שלהן בקן שהוכן מראש. לפעמים עד שדיירי הבית מגלים שיונים עברו להתיישב בביתם, לוקח זמן, ובפרק הזמן הזה, הן מספיקות לבנות קן, לקנן בו ולהביא גוזלים לעולם. ואז, להוציא אותן מהמקום, היא משימה כמעט בלתי אפשרית.

כיצד מסתורי כביסה הפכו להיות סוויטות מלכותיות ליונים

היות ומסתורי כביסה בבניינים רבי קומות הפכו להיות לסוויטות מלכותיות עבור יונים, הדרך היחידה למנוע את ההתיישבות שלהן, היא באמצעות חברה מקצועית ומנוסה. מבצע של הרחקת יונים מבניינים רבי קומות מורכב ומסוכן עבור מי שאינו התנסה בו בעבר ואין לו את הכלים המתאימים לבצע את העבודה. חברת "המומחה להרחקת יונים" המתמחה בסילוק ובהרחקת בעלי כנף, מעסיקה בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים המשתמשים בכלים חדישים ומתקדמים להרחקת יונים מבנייני רבי קומות.

מדוע יש קושי בהרחקת יונים ממסתורי כביסה

המשימה של הרחקת יונים מבניינים רבי קומות קשה ומורכבת בגלל כמה סיבות. ראשית, מסתורי הכביסה, אינם בולטים. מסתורי הכביסה ממוקמים בחזית של מרפסות השירות, ומהווים מקום אידיאלי למסתור של יונים. על מנת להגיע למקום ההתיישבות של היונים, בעלי מקצוע צריכים להגיע עם סנפלינג לקומות הגבוהות, ולהתקין את הציוד שנועד להרחיק את היונים הקיימות או כאלה שמחפשות מקום חדש להתיישב בו.

לא צריך לרחם על היונים - הן ימצאו בית חדש

ישנן היום שיטות מודרניות להרחקת יונים שאינן פוגעות בהן. אתם לא צריכים לדאוג שהיונים ייפגעו בגלל שיטות ההרחקה הקיימות היום. חברת "המומחה להרחקת יונים" משתמשת בשיטות הרחקה הומאניות שאינן פוגעות ביונים, פשוט מרחיקות אותן ואינן מאפשרות להן להתיישב בביתכם. בין השיטות המופעלות היום נוכל לציין את הנפוצות ביותר: רשתות יונים שקופות או מקצועיות, דוקרנים שאינם מאפשרים להן לעמוד או להגיע ליעדן וכדומה.

למעלה
ווצאפ