תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים לצמיתות

יונים מהוות מטרד סביבתי חמור מאוד. יונים מלכלכות בצורה שיטתית את המקומות בהן הן מקננות. הן מרעישות. בסביבתן יש ריחות בלתי נסבלים. הן מעבירות מחלות. ולכן בני אדם רבים שמחים להיפטר מנוכחותם הקרובה. העניין הוא, שקשה מאוד לבצע הרחקת יונים לצמיתות. יונים תמיד תרצינה לחזור למקום הקינון שלהם. ורק מבצע שיטתי ויסודי יגרום להן לחפש אתרי קינון אחרים. מי שיכול לבצע הרחקת יונים לצמיתות הוא בעל מקצוע שיש לו מוניטין בתחום. צריך סוגים שונים של מכשור וכלים כדי לעשות עבודה מושלמת של הרחקת יונים לצמיתות. את העבודה צריך לעשות במקומות גבוהים אשר אין אליהם גישה פשוטה ונוחה. צריך לעשות מאמץ גדול לפתור את הבעיה.

שיטות הרחקת יונים

במקרים רבים מגיעים למקומות הגבוהים באמצעות סנפלינג. עבודת סנפלינג מחייבת רישיון מיוחד. יש צורך להשתמש בחבלים מיוחדים, טבעות ביטחון. עוגנים וכדומה. במקרים אחרים צריך לספק מנופי הרמה שונים, סולמות גבוהים שנפתחים לגבהים גדולים ועוד. את כל עבודות ההתקנה של הדוקרנים צריך לעשות במיומנות גבוהה על מנת שיוכלו לעמוד בפגעי מזג אוויר. אסור שייפול, חלילה, דוקרן מנירוסטה על ראשו של עובר אורח במקום. במקומות מסוימים מתקינים רשתות גדולות אשר מונעות את מעוף היונים באזור. לעיתים מתקינים סוגים של קפיצים מיוחדים אשר מטרידים את היונים שנוגעות בהם. שיתוף של מכלול השיטות הללו, עשוי לגרום ליונים לחפש מקומות קינון יותר נוחים מבחינתם.

פתרונות מקיפים שכל מרחיק יונים מקצועי יודע

לעיתים, כאשר יש להקות גדולות של יונים בשטח מצומצם, רוצים לבצע הרחקת יונים לצמיתות, ולכן יש צורך בהערכות של כל המערכת. הרשות המקומית פועלת בצורה מערכתית. היא תזמין קבלנים שעוסקים בנושא של הרחקת יונים. אשר יתנו פתרון כול לכל האזור או השכונה. כל זאת נועד למנוע מצב בהם נודדות היונים מבית אחד למשנהו בתוך האזור. הנחת דוקרנים, רשתות, קפיצים, דחלילי דמה ועוד תיעשה בכל המקומות שבהם מקננות היונים. הדבר עשוי לגרום לסילוקן בצורה יסודית ובו זמנית. הרשות המקומית וכן הדיירים השונים צריכים לבצע את הרחקת היונים באמצעות קבלנים בעלי שם ובעלי מוניטין בתחום. כאלו אשר ביצעו כבר פרויקטים כאלו בעבר, והצליחו בהם בצורה מעוררת כבוד. 

למעלה
ווצאפ