תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בתל אביב

בעוד עבור אנשים מסוימים האכלת יונים בכיכרות נחשבת לאטרקציה ובילוי לשעות הפנאי.  עבור אחרים זוהי תחילתו של הסיוט. כאשר אתם מאכילים יונים בכיכר אתם מביאים להתגודדות כמויות עצומות של יונים בכל המבנים בסביבה, וזה יכול להיות מטרד גדול עבור הדיירים אשר נאלצים לפנות לשירותי הרחקת יונים בתל אביב על מנת להתמודד עם המטרד.

מקומן של היונים הוא בחיק הטבע, אך כאשר הן נהנות מאוכל זמין ללא שום מאמץ הן נוטשות את הטבע ועוברות לגור בעיר. הן הופכות להיות תלויות בבני האדם ואפילו מקננות בתוך מבני מגורים. וכאשר היונים מגיעות אל הבניין הן מביאות איתן מטען הכולל: מחלות, טפילים, לכלוך וצחנה.

כולנו יודעים כמה שזה פוגע באיכות החיים שלנו, אך לא כולנו מודעים לסכנות הגדולות והמחלות שמביאות איתן היונים. היונים הן נשאיות של מחלות רבות, לא נעימות ואפילו קטלניות. כאשר יש יונים בסביבה אנו נחשפים למחלות בצורות רבות, אפילו אם אין לנו מגע ישיר עם היונים. למשל לשלשות היונים מתייבשות והופכות לאבקה דקיקה הנישאת ברוח. אבקה זו מלאה בבקטריות ווירוסים אשר יחדרו לגופנו בצורה נשימתית.

אם יש לכם בעיה של יונים פנו אל המומחה להרחקת יונים על מנת לפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד. אנו נבצע עבורכם הרחקת יונים בתל אביב באמצעות השיטות המתקדמות ביותר ולמעשה השיטוח היחידות שהוכחו כיעילות ויכולות לתת לכם פתרון לצמיתות.

הרחקת יונים שבאמת עובדת

היתרון של השיטות שלנו להרחקת יונים בתל אביב, מלבד העובדה שהן פשוט עובדות, הוא שהן אינן פוגעות ביונים. איננו עושים שימוש בחומרי הדברה אלא רק מתמקדים בהצבת מכשולים פיזיים עבור היונים.

לצורך הרחקת היונים אנו משתמשים ברשתות נגד יונים המשולבות עם דוקרנים. אמצעים אלו אינם מאפשרים ליונים לחדור למבנה דרך כל מיני פתחים וגם אינן מאפשרים להן להתגודד על הגג, אדן החלון ובכל אותן המקומות שהן אוהבות. אנו נבצע התקנה מקצועית ואסתטית, נסתום את כל הפתחים וכל משטחי הנחיתה של היונים. אנו מוסמכים לביצוע עבודות בגובה, כך שאיננו מתרגשים מטיפוס על סולמות ועבודה על גגות.

לאחר ההתקנה היונים פשוט יאלצו לעזוב את תל אביב או למצוא מקום באחת הריאות הירוקות של העיר. ואתם תוכלו לחזור ליהנות מאיכות חיים וסביבה בטוחה. אתם תוכלו לתלות כביסה לייבוש מבלי לחשוש שהיא תתלכלך מלשלשות היונים. הילדים יוכלו לשחק במרפסת מבלי לחשוש מחשיפה למחלות.

למעלה
ווצאפ