תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים ברעננה

צרו קשר

יונים אוהבות לקנן בסמיכות למגורים של בני אדם. יש לה שם שפע של מזון, ביטחון יחסי, ונוחיות מתאימה. רעננה היא עיר שיש בה להקות יונים רבות. יש בה הרבה שכונות שיש בהם הרבה מבנים פרטיים ומבנים ציבוריים גדולים. במקרים רבים היונים בונות את קיניהן בחללים גבוהים שבמבנים הללו. על גגות רעפים .במבנים נטושים. בחללים של מסתורי כביסה ועוד. יונים גורמות למטרד סביבתי כמו ריחות לא נעימים, לכלוך הסביבה. רעשים בשעות שונות של היום ועוד. כל מי שגר ברעננה, וסובל ממטרד של להקות יונים, צריך לפנות למרחיקי יונים מקצועיים שיטפלו עבורו בנושא של הרחקת יונים ברעננה. בעלי מקצוע מבצעים הרחקת יונים ברעננה בצורה מקצועית, הודות לידע ולניסיון שלהם בתחום.

שיטות להרחקת יונים

לעיתים התופעה של ריבוי להקות יונים משתרעת על אזורים גדולים ושכונות שלמות בעיר. במקרים אלו עירית רעננה  תטפל בבעיה בצורה מרוכזת ושיטתית. העירייה תזמין שרות של הרחקת יונים ברעננה. הקבלן יבוא מצויד ומאובזר בכל הכלים המתאימים לעבודה זאת. יש צורך לתכנן את הרחקת היונים בצורה טובה. יהיה צורך בפריסת רשתות, הנחת דוקרנים ואלמנטים אחרים בכל המקומות בהן נוהגים לקנן היונים . כך שהן תאלצנה לנדוד לאזורים אחרים. במקרים רבים הקינון נעשה במקומות גבוהים אשר אין אליהם גישה נוחה. לכן ישתמשו מרחיקי היונים בציוד של עבודה בגבהים. כמו ציוד סנפלינג, מנופי הרמה, סולמות גבוהים ועוד.לחלק מהציוד הזה ושיטות העבודה הללו, נדרשים רישיונות מתאימים מהרשויות השונות.

עבודה מקצועית רק בידי מרחיקי יונים מקצועיים

יש צורך לבצע עבודה מקצועית ובטוחה. צריך לזכור שהעבודה של הרחקת יונים ברעננה מתבצעת בתנאים לא נוחים. היא מתבצעת בגבהים ויש צורך לנקוט בשיטות עבודה בטיחותיות, ובאביזרי בטיחות שונים. כמו חבלים , עוגני בטיחות, כובעי מגן ועוד. יש צורך להתקין את הרשתות בצורה בטוחה שלא יקרעו ויפגעו באנשים. את הדוקרנים צריך להתקין כך שהם לא יפלו על ראשי אנשים, וגם לא יעופו ברוח. רק קבלן טוב ובעל ניסיון בעבודה הזאת יכול להבטיח עבודה טובה ומקצועית, שתפתור את הבעיה תוך שמירה על סטנדרטי בטיחות גבוהים. לקוחות שמעוניינים במרחיקי יונים מקצועיים, צריכים לבחור אותם על סמך המלצות מתאימות. הם יבחרו מרחיקי יונים בעלי שם ומוניטין בתחום העיר רעננה. 

למעלה
ווצאפ