תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים ברחובות

צרו קשר

כיצד מרחיקים יונים מהבית ביעילות

במיוחד בקיץ, ישנה עלייה בביקוש לחברות העוסקות בהרחקת יונים מבניינים רבי קומות ומבתים פרטיים. גם הביקוש עבור הרחקת יונים ברחובות עולה בעונות החמות, כשלהקות של ציפורים מגיעות לאזורנו ומחפשות מקום להתיישב בו. יונים נבדלות מציפורים נודדות בכך שהן מחפשות כל העת מקום היכן להתיישב, מקום שבו הן יוכלו להטיל את הביצים שלהן ולקנן. הדרך היעילה ביותר להרחיק יונים היא באמצעות הזמנת חברה מקצועית וותיקה שעוסקת בתחום ומעניקה פתרונות יעילים להרחקת יונים.

אפשר לסלק את היונים בלי לפגוע בהן

לאף אחד אין ממש לב לפגוע ביונים שמקרקרות את עצמן לדעת כשהן מתיישבות במסתורי הכביסה בביתנו. אבל ישנן כמה סיבות למה אף אחד גם לא רוצה שהן יהפכו לדיירות קבועות. קודם כל, יונים מרעישות מאד, מלכלכות בסיטונאות את הסביבה שלהן, מפיצות כינים ומחלות. מומלץ להזמין את חברת "המומחה להרחקת יונים" כשאתם רוצים להיפטר באופן סופי מנוכחותן של יונים שהתיישבו בביתכם, או שאתם מבקשים למנוע את הגעתן. משימה כמו הרחקת יונים ברחובות עדיף להעביר לבעלי מקצוע מנוסים.

איפה יונים מעדיפות להתיישב

כמה שזה ייראה מרגיז או משעשע, תלוי כמה עמוקה ההיכרות שלכם עם יונים, יונים יודעות בדיוק איפה הן רוצות להתיישב כשהן מחפשות מקום לקנן בו. יונים אוהבות להתיישב על גגות שטוחים וגגות רעפים, על אדני חלונות, על כרכובים ועל מסתורי כביסה. מקומות טובים הם כאלה שיכולים להעניק להן הגנה מפני חיות אחרות, שעלולות לפגוע בהן ובביצים שלהן, ושבהם הן ימצאו מסתור מפני פגעי מזג האוויר ורוחות חזקות. 

אילו מקומות מועדים לפגיעה בגלל הנוכחות של יונים

למעשה, יונים יכולות להותיר נזק בכל מקום שהן מגיעות אליו. אבל יש הבדל בין מקום שאתם רואים מיד את הנזק ויכולים לטפל בו מיידית, כמו לשלשת על גג המכונית או על אדן החלון, לבין לשלשת וצואה במקומות שפחות גלויים לעין, כמו פילרים של מזגנים, קולטים, דוודים ומרזבים. במיוחד כשהן מסתתרות במסתורי כביסה, לבעלי הדירה יש בעיה לזהות או להגיע אליהן, אפילו שאי אפשר להתעלם מהרעש הנוראי שהן עושות.

למעלה
ווצאפ