תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בקריית שמונה

בכל אזורי הארץ, גם בטבע וגם בערים, תוכלו למצוא את היונים עם הליכתן המצחיקה והראש המתנועע אחורה וקידמה. אנשים רבים נהנים מלהאכיל את היונים ברחובות הערים ועל פניו זהו בהחלט מראה מלבב. אך כדאי שתדעו שהיונים הן לא ממש אורח רצוי בסביבת בנוי האדם. אם יש לכם יונים בבניין, או אולי בעסק, כדאי שתהיו מודעים לנזקים הרבים הנגרמים מהיונים. חלקם נראים בעין, חלקם מורגשים באף ולאחרים אתם לא ממש מודעים:

  • יונים הן נשאיות של טפילים רבים אשר יכולים להגיע לבני האדם ולחיות המחמד. הטפילים הם גם מטרד וגם נשאים של מחלות. בין הטפילים שתמצאו בסביבת היונים ישנם יתושים, קרציות, כינים, קרדיות ועוד.
  • לשלשת היונים מלכלת קירות, מדרכות, אדני חלונות, מרפסות, גגות וכו‘.
  • במקום שבו היונים מתגודדות ומקננות ישנה צחנה רבה.
  • לשלשת היונים היא חומצית מאוד ומאיצה תהליכי קורוזיה במתכות, כמו למשל דודי שמש, מרזבים ומזגנים.
  • היונים הן נשאיות של מחלות רבות, חלקן אפילו קטלניות. הין המחלות אשר מועברות על ידי יונים ניתן להזכיר אורניתוזיס, דלקת המוח, דלקת ריאות, סלמונלה וטוקסופלזמוזיס.
  • אין צורך במגע ישיר עם היונה על מנת לחלות. לשלשות היונים מתייבשות והופכות לאבק הנישא באוויר נושא את המחלות.
  • לשלשות היונים בשילוב עם נוצרות שנשרו מלכלכים את הגגות ועם בוא הגשמים סותמים את המרזבים.

מה עושים נגד היונים?

אם יש לכם בעיית יונים מומלץ לפנות להרחקת יונים בקריית שמונה. לאנשי המקצוע יש את האמצעים אשר יאפשרו להרחיק את הסכנה מביתכם. מרחיקי יונים משתמשים ברשתות נגד יונים ודוקרנים. כולם אמצעים אשר מרחיקים את היונים מבלי לפגוע בהן. אם היונים חודרים למסתור הכביסה, שימוש ברשת ימנע זאת; אם היונים מתגודדות לכם על המזגן, התקנת דוקרנים תרחיק את היונים. אנו מתחייבים בפניכם כי הרחקת יונים בקריית שמונה לא פוגעת ביונים, אלא רק מרחיקה אותן. יתכן שהן יעברו למבנה הסמוך, ויתכן שהן יבינו שהמרחבים הפתוחים של הצפון הם מקום מתאים יותר עבורן. הפרדה בין בני אדם לבין יונים היא הדבר הטוב ביותר גם ליונים וגם לאנשים.

3 בניינים ברחוב הגלבוע

למעלה
ווצאפ