תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בקריות

הן מלכלכות לכם את הכביסה, הן מלכלות את חזית הבניין, הן מטנפות את המזגן שליד החלון והריח נכנס לתוך הבית, הגג שלכם מלא זוהמה, קולטי השמש מכוסים בחריוני יונים והמרזבים סתומים. כנראה שיש לכם בעיית יונים. ריח הצחנה ומראה הזוהמה מורגשים בקלות, אך מה שלא נראה לעין הם המחלות הרבות שנמצאות בסביבה. אם יש לכם בעיה של יונים כדאי שתחפשו אחר שירות של הרחקת יונים בקריות.

היונים הן סכנה למשפחותיכם, הן נשאיות של מחלות מסוכנות. מלבד המחלות הן גורמות נזק של ממש שאינו רק נזק אסתטי כפי שנראה לכם. החומציות של לשלשות היונים גורמת נזק למתכות ומאיצה את תהליכי הבלאי, כאשר עיקר הפגיעה היא במזגנים, דודי שמש ומרזבים. כמו כן לשלשות היונים המצטברות ונשטפות אל תוך המרזבים סותמים את המרזבים… מים עומדים על הגג ומתחילות הנזילות. תאמינו או לא, יונים גורמות נזק לתשתיות.

אז מה עושים?

ישנם אמצעים שונים לצורך הרחקת יונים בקריות, מאמצעים אולטראסונים ועד בובות של ינשופים. אבל אם אתם מחפשים משהו שבאמת עובד במאת האחוזים, הפתרון הוא שימוש בדוקרנים ורשתות. חשוב לציין שאלו אמצעים להרחקת יונים שאינם פוגעים ביונים. אמצעים אלו רק יוצרים מחסום עבור היונה - הדוקרנים אינם מאפשרים לה לנחות במקומות שבהם הם הותקנו והרשתות מונעות מהן להיכנס לכל מיני מקומות שבהן הן אינן רצויות.

תוכלו למצוא את האמצעים הללו ברשתות השיווק לצורך התקנה עצמית. אך הדבר ממש לא מומלץ ויש לכך שתי סיבות עיקריות - הציוד אשר מיועד להתקנה עצמית נועד לתת פתרון נקודתי ואינו מתאים למקומות בהם יש בעיה אמתית של יונים. הסיבה השנייה שאין לו איכות גבוהה וגם לא מראה אסתטי. הסיבה השלישית היא שלא רק הציוד חשוב, אלא גם אופן ההתקנה; אם למשל לא התקנתם את הדוקרנים במרווחים הנכונים היונים יצחקו לכם בפנים. והסיבה הרביעית נוגעת לבטיחות. אני מניח שדי ברור לכם שהיונים אוהבות את המקומות הגבוהים, ולכן בשביל להרחיק אותן יש להגיע לכל אותם מקומות גבוהים ולהתקין שם את האמצעים להרחקת יונים. הרחקת יונים בקריות היא עניין למקצוענים.

למעלה
ווצאפ