תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בפתח תקווה

צרו קשר

היונים הם בעלי חיים המסמלים את השלום, אך הן גורמות לנזק בריאותי ואסתטי גם לאדם וגם לחיות המחמד שלו.. היונים ידועות כמעבירות מחלות כמו: אורניטוסיז וקדחת הנילוס כמו כן, מטרדים נוספים הנגרמים מיונים זה הפצת קרציות קטנות. אם אתם גרים באזור פתח תקווה ויש לכם יונים המטרידים אתכם, ניתן היום לבצע הרחקת יונים בפתח תקווה באמצעות שיטות שונות.  שיטות אלה הן ללא רעלים ואינן גורמות ליונים למות. אחת השיטות הנפוצות להרחקת יונים היא באמצעות רשת החוסמת מהיונים לחדור למקומות מסוימים ולקנן שם. ידוע, כי יונת הבית נפוצה בכל הארץ בלי שום קשר לאקלים ולמיקום. אם ימנע מהיונים באמצעות שיטות מסוימות לאפשר את קינונן במקומות מסוימים כמו על גג הבית ובמסתור הכביסה, תוכלו למנוע מחלות וקרציות שיזיקו לבריאותכם ולבריאות בני הבית.

השיטות השונות להרחקת יונים בפתח תקווה

רשתות, דחלילים ודוקרנים, הן מהשיטות הנפוצות יותר של הרחקת יונים בפתח תקווה ובכל אזורי הארץ .גם מתכות נוצצות, ישויות להרחיק את היונים, אך יש גם שיטות כמו באמצעות צלילים מיוחדים הגורמים להם להתרחק מהמקום. אין טעם להרחיק פיסית את היונים עצמן, הן יחזרו למקום, ורק באמצעות שיטות המרתיעות אותן, ניתן להרחיקן ביתר יעילות. בארץ לא מעוניינים להשמיד את היונים, ולכן דוקרנים שזו השיטה היותר נפוצה להרחקת יונים, אינם פוצעים את היונים אלא רק גורמים להן להתרחק מהמקום בו הן מעוניינות לקנן. יש אנשים שקונים בכוחות עצמם את מה שמרתיע את היונים אם זה דוקרנים או רשתות ובכך, הם חוסכים עלויות, אבל לא כל אחד יודע איך והיכן להניח ותם, לכן, תמיד כדאי לקרוא למרחיק יונים מקצועי שיבצע עבורכם את הרחקת היונים.

הנזק הנוסף שגורמות היונים

הלשלשת של היונים היא בעלת חומציות גבוהה במיוחד והיא גורמת להרס של מתכות מגלווניות, לריח חריף והלשלשת הינה מצע פורה עבור טפילים. יש להרחיק את היונים מאזור הבית, כי הן מזיקות למסתורי הכביסה, לפרזול בחלונות ובתריסי הבית וכמובן למכוניות. היונה הינה מפגע תברואי, יונים מעבירות כינים, קרציות ופשפשי מיטה, מחלה נוספת אותה מעבירה היונה היא טיפוס המעיים. לכן, צריך הרחיק את היונים מאזור מגורנו כמה שניתן.

הרחקת יונים מפתחי אוורור של ממ"דים

עבודה בגובה על ידי סנפלינג בפתח תקווה.

למעלה
ווצאפ