תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בירושלים

כיצד מתבצע תהליך של הרחקת יונים בירושלים ?!

היכן מסתתרות יונים בירושלים

ברוב הערים בישראל, ניתן למצוא בניינים עם 8 קומות ומעלה, וגם בניינים בגובה של 5-6 קומות. בניינים אלה מתאפיינים בעיקר בגלל מסתורי הכביסה שלהם, שנוצרו על מנת להסתיר את הכביסה. התקנת המסתורים לא לקחה בחשבון את היונים, שמוצאות במסתורי הכביסה, מקומות מסתור נהדרים. המטרד של הרחקת יונים בירושלים קיים בעיקר על גגות הרעפים הרבים הקיימים בעיר. על מנת להתמודד עם בעיית היונים בירושלים, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית להרחקת יונים, בעלת מוניטין רב וניסיון מוכח. 

כיצד מתמודדים עם בעיית היונים בירושלים

מבצע של הרחקת יונים בירושלים מתבצע באופן שונה מאשר בערים אחרות. הבניינים בירושלים בנויים עם מעט מסתורי כביסה, פרט לשכונות החדשות כמו פסגת זאב, הר חומה וגילה. מטרד היונים בירושלים בעיקר מתרכז על גגות הרעפים ולכן, כל פעולה של הרחקת יונים צריכה להתבצע לתנאים הקיימים. חברת, המומחה להרחקת יונים, מתמחה בשיטות של סילוק והרחקת בעלי כנף והיא מגישה את שירותיה לאזורים רבים בארץ. אנשי מקצוע בעלי ניסיון מתמודדים בהצלחה עם מטרד שהפך למטרד נפוץ בכל אזורי הארץ.

כיצד מתמודדים עם ההתיישבות של היונים על גגות הרעפים

ניתן להתמודד עם ההתיישבות של יונים על גגות הרעפים בירושלים במספר אמצעים. ניתן להניח על הגגות, רשתות חופה, קפיץ מקפיץ, דוקרנים מנירוסטה וכדומה. אך לא כל אחד יכול לבצע את העבודה המורכבת, בעיקר כשהיא צריכה להתבצע על גגות רעפים שההליכה עליהם אינה פשוטה או קלה. חברת "המומחה להרחקת יונים" מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, שיכולים להתמודד עם המורכבות של ההתקנה של הציוד להרחקת יונים על גגות שההליכה עליהם קשה ולא נוחה.

איך פועלות השיטות השונות להרחקת יונים

השיטות השונות להרחקת יונים פועלות באופן שונה, כשכל אחת מהן יעילה בדרכה. ניתן לסלק יונים העומדות על גגות רעפים ורוכבים באמצעות קפיץ מקפיץ שאינו מחליד ואינו פוגע ביונים או בבני אדם. ניתן גם להרחיק יונים באמצעות איטום הפתחים ע"י רשת מגולוונת או רשמת חבל מקצועית. שיטה נוספת לא פחות יעילה, היא באמצעות דוקרנים רבים הפזורים על פני גגות הרעפים.

בתמונות - הרחקת יונים באמצעות דוקרנים מקצועיים ורשתות נגד יונים על גג ופתח שירות בקרית יערים על יד ירושלים.

למעלה
ווצאפ