תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בהרצליה

אם יש לכם יונים במרפסת, במחסן ובכל מקום אחר בסביבת המגורים זו עלולה להיות בעיה.

ישנן הרבה סיבות מדוע תרצו לפנות אל המומחה להרחקת יונים ולהזמין הרחקת יונים בהרצליה. כולנו מכירים את הצחנה והזוהמה, אך הפעם ברצוננו לשים את האצבע על הבעיה האמתית שהיא יותר גדולה מכל אי נוחות אשר תגרם לכם. אולי ניחשתם נכון, אנחנו מדברים על מחלות המועברות על ידי יונים.

היונים הן נשאיות של מחלות רבות אשר יכולות לעבור בקלות אל בני האדם. אלו הן ממש לא מחלות שתרצו להקל בהן ראש, מייד נציג בפניכם רשימה חלקית של המחלות. אך לפני זה כמה מילים לגבי צורת ההעברה ש המחלה מהיונה אל בני האדם. רוב המחלות נוכחות בלשלשות היונים. גם אם אינכם באים במגע ישיר עם הלשלשות, מסתבר שהן מתייבשות והופכות לאבקה הנמצאת באוויר שאתם נושמים, וכל אותם הווירוסים והבקטריות נמצאים באותה האבקה. דרך אחרת יכולה להיות באמצעות טפילים וזה כולל יתושים.

Paratyphoid - מחלה הגורמת לטיפוס הבטן. יונים עשויות להיות נשאיות של המחלה ובמידה והן נשאיות החיידקים נמצאים בלשלשת היונים.

Listeriosis - מחלה הפוגעת במערכת העצבים וגורמות לדלקת הלחמית, זיהומי עור ודלקת פנים הלב. היא מסוכנת במיוחד לתינוקות ונשים בהיריון מכיוון שהיא עלולה לגרום להפלות ולידה מוקדמת. בקיצור לא משחק ילדים.

Erysipeloi - קצת גירוי עור צורבים ואפילו כואבים בכל אזורי הגוף. מלווים בכאבי ראש, תחושת צמרמורת, חום והקאות. ואם מדובר בילדים קטנים או קשישים אז גם מוות.

Toxoplasmosis - מחלה הפוגעת במוח והיא גורמת לפיגור שכלי ואף מוות!

זוהי רק רשימה חלקית, אבל בהחלט נותנת לכם מספיק סיבות מדוע להזמין הרחקת יונים בהרצליה. ואם זה לא מספיק נוסיף לכם גם את האלרגיות…

 

סוף לבעיית היונים

כפי שהבנתם החיים בסביבת היונים הם אינם תענוג ולכן נרצה להרחיק אותן מסביבת המגורים. ניתן להביא סוף לבעיית היונים והחדשות הטובות הן שאין צורך לנקוט בפעולות הדברה. למעשה אין שום היגיון בפעולות הדברה כי תוך כמה חודשים יגיעו יונים אחרות. הפתרון הוא הרחקת יונים.

הרחקת יונים מתבצעת באמצעות התקנה מקצועית של רשתות מיוחדות ודוקרנים. התקנה אשר מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע אשר בין היתר מוסמכים לביצוע עבודות בגובה. אלו הם פתרונות אשר חוסמים את דרכי הכניסה של היונים וגם אינם מאפשרים ליונים להתגודד בכל אותם המקומות שהן אוהבות. הרחקת יונים בהרצליה תאפשר לכם ליהנות ממרפסת נקייה, איכות חיים וכמובן בריאות לכם ולבני משפחתכם.

למעלה
ווצאפ