תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בהוד השרון

צרו קשר

הרחקת יונים בהוד השרון - גולדה מאיר 3

אנשים רבים פונים אלינו ומזמינים שירותי הרחקת יונים בהוד השרון. הבעיה היא לא היונים עצמן, אלא מה שהן מביאות איתן. היונים מגיעות עם עסקת חבילה הכוללת זוהמה, צחנה, טפילים ומחלות.

היונים מאוד אוהבות את סביבת בני האדם, בעיקר כאשר ישנם אנשים המאכילים אותן, או שהן סתם מלקטות פירורים ברחוב במקום זרעונים בטבע. וכך מתחילה ההגירה של היונים מן הטבע אל סביבת האדם והן מחפשות דיור אצלכם בעליית הגג, חדר המדרגות, מסתור הכביסה, המחסן, המרפסת וכל מקום שאפשר להיכנס אליו ואפילו לקנן בו. בשאר הזמן הן אוהבות לשבת לכם על המזגן או אדן החלון, לצפות במתחרש ולחרבן…

במקרם כאלו אתם חייבים לפנות לשירותי הרחקת יונים בהוד השרון, אין מדובר אך ורק בבעיה של לכלוך, בלשלשות היונים ישנן סכנות רבות - הן מקור למחלות רבות. ישנן כמה דרכים בהן המחלות יכולות לעבור מהיונים אל בני האדם: מגע ישיר; נשימה של אבקה הנישאת באוויר ומקורה הוא לשלשות יונים יבשות וגם באמצעות טפילים, כמו כיני יונים, העוברות מהיונים אל בני האדם וחיות המחמד. והמחלות שתוכלו לקבל מהיונים הן לא יותר טובות מהקורונה! הן עשויות להיות קטלניות, במיוחד לאוכלוסיות חלשות וזה כולל גם ילדים.

כיצד מרחיקים יונים

אם שמעתם על בובות בצורות של ינשופים  או אמצעים אולטראסוניים אז תדעו שזה לא הכיוון שלנו. אנחנו מתעסקים בפתרונות אשר באמת עובדים ויכולים לתת לכם פתרון של הרחקת יונים לצמיתות. הפתרונות שלנו מתבססים על שני מוצרים להרחקת יונים - דוקרנים ורשתות. בעזרת שימוש נכון והתקנה נכונה אמצעים אלו יכולים לתת פתרון אמתי לבעיית היונים.

כאשר היונים רוצות להתנחל לכם במבנה הן מחפשות פתחים דרכם תהיה להן תנועה חופשית, רשתות להרחקת יונים פשוט סוגרות להן את הפתחים הללו ומחוסר ברירה הן צריכות למצוא מקום אחר, רצוי בחזרה אל טבע. המונח דוקרנים עשוי לעורר אסוציאציה לא נעימה ולהטעות אתכם לחשוב שהוא דוקר את היונה. הדוקרנים הם פשוט מטרד עבור היונה כי הם לא מאפשרים לה למצוא מקום לנחות וכך היא פשוט עפה משם.

אם אתם נזקקים לשירותי הרחקת יונים בהוד השרון, אתם מוזמנים לפנות אל המומחה להרחקת יונים. אצלנו תקבלו שירות מידיהם של בעלי ניסיון אשר הוכיחו את יכולתם בהרחקת יונים. הצוות שלנו מנוסה בעבודות בגובה ומציע לכם מוצרים מתקדמים ובעלי עמידות גבוהה. אנו מעניקים לכם פתרון הומני שאינו פוגע ביונים, אלא רק מפריד בין הטבע לסביבת האדם.

למעלה
ווצאפ