תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בגבעת שמואל

היונים הן ציפור אשר אוהבת מאוד את סביבתם של בני האדם ובמקרים רבים מפתחות יחסים די ידידותיים עם בני האדם, בעיקר כאשר מאכילים אותן. אך אל תטעו מהמראה המלבב של יונים בכיכר העיר. היונים הן בעיה של ממש ויונים בקרבתם של בני האדם הן אינן הדבר האידאלי. בין אם זה מחסן, עסק, בית פרטי, בניין מגורים או מקום ציבורי, אם יש לכם בעיה של יונים הזמינו הרחקת יונים בגבעת שמואל.

היונים נראות חביבות למראה ובכל מקום שאליו הן מגיעות הן מתגודדות בכמויות, מקננות ומקימות מושבות שלמות של יונים. תוצר הלוואי הוא חריוני יונים וצחנה. היונים מלכלכות מאוד את הסביבה ואף מכתימות קירות של בניינים ורכבים בכתמים שאינם ניתנים להסרה. זאת תוצאה של החומציות הגבוהה. אך לא רק כתמים, אלא ממש האצת תהליכי קורוזיה בדודי שמש, מרזבים, מזגנים וקולטי שמש. והדובדבן שבקצפת הוא הסכנה האמתית של היונים - כאשר יש יונים בסביבת בני האדם יש גם מחלות. לא כדאי לזלזל במחלות אשר מועברות על ידי יונים, חלקן יכולות להיות מחלות קטלניות במיוחד לאוכלוסיות רגישות. בין רשימת המחלות ניתן להזכיר אורניתוזיס, דלקת המוח, דלקת ריאות, סלמונלה וטוקסופלזמוזיס. זה ממש לא מה שתרצו להעניק לבני המשפחה שלכם

מה עושים נגד יונים

בהחלט יש פתרונות יעילים נגד יונים, אך כדאי לעשות זאת באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהרחקת יונים בגבעת שמואל. אנשי המקצוע משתמשים ברשתות ודוקרנים, אמצעי לא פוגעני להרחקת היונים. במהלך ההתקנה יש לתת תשומת לב לכמה דגשים:

  • התקנה אסתטית שאינה מכערת את הבניין.
  • התקנה חזקה ועמידה אשר תחזיק מעמד לאורך זמן.
  • כיסוי נכון ויעיל של השטח, בלי חורים.
  • התקנה בטוחה שלא תסכן את המתקינים או עוברי האורח.

מה שהופך את התקנת הציוד להרחקת יונים למורכב ומסוכן הוא העובדה שמדובר בעבודה בגובה. לכן הרחקת יונים בגבעת שמואל היא עבודה לאנשי מקצוע שהוסמכו לצורך מטרה זו. רק הם יבאו סוף לבעיית היונים ויעניקו לכם התקנה אסתטית ומקצועית עם אחריות על העבודה.

התקנת דוקרנים בגבעת שמואל

שימוש בסנפלינג על מנת להתגבר על בעיית הגובה בהתקנת דוקרנים להרחקת יונים בקורות מעל המרפסות של הבניין.

למעלה
ווצאפ