תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים חשמלית - באמצעות פסי דריכה חשמליים

עושים סוף ליונים באמצעות הרחקת יונים חשמלית שאינה מזיקה ליונים

הרחקת יונים חשמלית באמצעות פסי דריכה המעבירים זרם חשמל עדין הינו פיתרון טוב ויעיל מאוד להרחקת יונים. הרעיון מבוסס מסילות (פסים) מתכת עשויים אלומיניום דק אשר מחוברים למתח חשמלי עדין. כאשר יונה נוחתת על הגג בפעם הראשונה היא מקבלת התחשמלות עדינה ולא מזיקה כלל - נבהלת - ומיד עוזבת את המקום לצמיתות.

איך הרחקת יונים חשמלית עובדת ?

לאחר התקנת הפסים על הגג או על אדן החלון או המרפסת (במקומות אסטרטגיים בהם נוהגות לעמוד יונים) הם מחוברים למתח חשמלי נמוך מאוד ולא מזיק, כאשר היונה עומדת על הפס היא בעצם סוגרת מעגל חשמלי ומקבלת זרם חשמלי קל שלא מזיק באף צורה אך גם לא נעים היונה נבהלת ועפה מהמקום ואינה חוזרת למקום (על בסיס זיכרון) מחקרים הראו שהיונים מסמנות גם לבעלי כנף אחירות על מקום הסכנה.

מהם פסי דריכה נגד יונים

הפסים הם בעצם שילוב של דבק שעליו מודבקות פסי אלומיניום דקים ועדינים, הפס לרוב שקוף ובעובי של כ4 סמ, הסרט בכל מזג אוויר ונדבק לכל משטח מבוקש (בטון, רעפים, מעקות, חלונות וכו') הסרט מחובר לספק כח במתח נמוך ומתחבר לשקע חשמלי פנוי.

פנו ליניב המומחה להרחקת יונים באמצעות פסי דריכה חשמליים

צפו בסרטון המצורף המראה את הפיתרון באופן מושלם ללא צורך במילים נוספות

צרו קשר

מרחיק יונים חשמלי

מרחיק יונים חשמלי הוא בעצם פס דריכה מחומר מוליך בדרך כלל אלומניום או מתכת דקה שאלה מועבר זרמי חשמל קלים המפקים מתח נמוך שאינו פוגע ביונים אלא רק מבהיל אותם מעט ובכך מרחיק אותם. המוצר לעיתים מכונה "מרחיק יונים חשמלי" ולעיתים מכונה "פסי דריכה חשמליים" או "הרחקת יונים חשמלית" כל השמות הן לאותו המוצר.

למעלה
ווצאפ