תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יונים בצפון

הרחקת יונים וציפורים בישובים וערים בצפון הארץ

ליונים יש לרוב דימוי חיובי, הן מסמלות עבורנו את השלום אך יש להן השלכות שליליות על איכות החיים שלנו. אם גיליתם מושבות של יונים אל תנסו לדחות את הרחקתן הזמינו מיד חברה של הרחקת יונים בצפון על מנת שתמגר את הבעיה.  לשלשת היונים פוגעת גם במכוניות שלנו, היא גורמת לקילוף בצבע הרכב ולחלודה. מיותר לציין כי יונים מעבירות מחלות זיהומיות העלולות לפגוע בבריאותנו ובבריאות הסובבים אותנו. לא כדאי כי תחפשו פתרונות אחרים על מנת לנסות לפתור את הבעיה, הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה הזאת היא להזמין חברה של הרחקת יונים לצמיתות ברגע שתדחו את הבעיה היא רק תגדל. כדאי מאוד לקרוא מיד לחברת הרחקת יונים על מנת שתרחיק אותן ממקום מגוריכם. היונים יכולים לקנן בכל מקום, בגגות, במסתורי הכביסה ובסמוך לדודי החשמל. ניתן לראות יונים גם במרזבים. אל תנסו לעולם להרעיל את היונים באמצעות רעל, פעולה זו היא אינה חוקית ואכזרית. תנו לחברה של הרחקת יונים לבצע את ההרחקה בדרך מקצועית ואנושית.

כיצד בכל זאת מרחיקים יונים?

ישנן חברות של הרחקת יונים בצפון המתמחות בהרחקת יונים באמצעות דוקרנים ורשתות מיוחדות וחזקות המונעות את כניסתן של היונים למקומות שונים כמו מסתור הכביסה, גגות רעפים ועוד. השיטה של הדוקרנים והרשתות אמורה להרחיק את היונים ולגרום להם לנדוד למקומות אחרים. ניתן להתקין במקום הדוקרנים פסי מתכת דקים מחוברים למתח חשמל נמוך. היונים מתרחקות מיד ברגע שקיבלו זרם חשמלי, שיטה זו נחשבת ליעילה מאוד. גם באמצעות מלכודות יונים שאינן מזיקות ליונים באופן פיזי, ניתן ללכוד אותן ולשחרר אותן לאחר מכן. במקומות בעלי שטח גדול כמו גגות, אפשר למתוח חוטי מתכת שאמורים להקשות על נחיתת היונים, היתרון של חוטי מתכת אלה הם לכסות משטחים גדולים במיוחד ובמניעת קינונן.

דוקרנים העשויים מחומרים שונים

חשוב כי ההרחקה של היונים תחזיק מעמד לתקופה ארוכה, לכן כדאי כי חברת הרחקת היונים תשתמש בדוקרנים העשויים מחומרים חזקים כמו ברזל ונירוסטה שיחזיקו מעמד הרבה זמן.

הרחקת יונים בחיפה הרחקת יונים בחיפה הרחקת יונים בטבריה הרחקת יונים בטבריה הרחקת יונים בחדרה הרחקת יונים בחדרה הרחקת יונים בקריית שמונה הרחקת יונים בקריית שמונה הרחקת יונים בזיכרון יעקב הרחקת יונים בזיכרון יעקב הרחקת יונים בקיסריה הרחקת יונים בקיסריה הרחקת יונים בפרדס חנה כרכור הרחקת יונים בפרדס חנה כרכור הרחקת יונים בנשר הרחקת יונים בנשר הרחקת יונים בבנימינה הרחקת יונים בבנימינה הרחקת יונים בפוריה הרחקת יונים בפוריה הרחקת יונים בקריות הרחקת יונים בקריות
למעלה
ווצאפ